ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY na WZiE - 19 MARCA 2021r. | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-03-15

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY na WZiE - 19 MARCA 2021r.

Dzień otwarty
Ogólnopolski Wirtualny Dzień Otwarty na Politechnice Gdańskiej skierowany jest przede wszystkim do maturzystów, rodziców i nauczycieli, ale również uczniów młodszych klas liceów i techników. W tym dniu Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przygotował otwarte wykłady, warsztaty oraz konkursy z nagrodami!

Harmonogram ogólny Wirtualnego Dnia Otwartego – piątek – 19 marca 2021r.

godz. 9.00 - transmisją ze studia telewizyjnego na głównym Facebook oraz Youtube Politechniki Gdańskiej.

godz. 10.00 – 14.00 - otwarte wirtualne zwiedzanie poszczególnych wydziałów oraz korzystanie z przygotowanych atrakcji.

godz. 19:00 - 20:30 - transmisja koncertu online zespołu Bitamina.

Aby uczestniczyć w wybranych przez siebie warsztatach/wykładach należy zarejestrować się na wydarzeniu: REJESTRACJA

Harmonogram wydarzeń na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej ( 19.03.2021 r.):

10.00 – 11.00 – Masz pytanie? Poznaj odpowiedź! - rekrutacja i kierunki studiów bez tajemnic.

Panel najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi: co spędza sen z powiek kandydatom na studia oferowane na Wydział Zarządzania i Ekonomii PG? O rekrutacji na studia, o nauczaniu zdalnym,  o tym jak wyglądają zajęcia zdalne, możliwość zadania pytań studentom z Wydziałowej Rady Studentów i wiele innych.

Pytania można wysyłać z wyprzedzeniem na : pgopen@zie.pg.edu.pl oraz zadawać na czacie na żywo.

11.00 – 12.00 – wykład otwarty “Design thinking – jak w sposób kreatywny rozwiązywać problemy, tworzyć nowe wyroby i usługi z uwzględnieniem potrzeb użytkowników.”, dr Anna Zielińska

12.00 -13.00 – ćwiczenia zdalne w wersji demo – warsztaty „Oszczędzanie – podstawy teorii i praktyka”, dr inż. Marcin Potrykus

13.00 – 14.00  - „Zarządzanie zespołem po japońsku., dr inż. Joanna Czerska

Podczas spotkania Joanna Czerska opowie Wam, dlaczego japoński system zarządzania opracowany przez Toyotę podbija serca managerów na całym świecie oraz dlaczego nazywa się go Systemem Myślących Ludzi. Posmakujemy troszkę japońskiego sposobu myślenia i działania sprawdzając czy jest to coś czego warto się nauczyć studiując na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. dr inż. Joanna Czerska

13.45 – 14.00 – WZiE PG oraz Wydziałowa Rada Studentów zaprasza na grę Kahoot „Wygraj pakiet przyszłego studenta Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG”.

Nagrodą główną dla uczestnika z najlepszym wynikiem jest zestaw ekstra wartościowych gadżetów: notes w twardej oprawie, kubek termiczny, powerbank oraz gra Monopoly wersja dla Politechniki Gdańskiej.

Po zarejestrowaniu się uczestnik otrzyma instrukcję, w jaki sposób uczestniczyć w grze.

Zapraszamy i do zobaczenia!