Nagroda główna i wyróżnienie dla prac dyplomowych studentek WZiE PG | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-02-17

Nagroda główna i wyróżnienie dla prac dyplomowych studentek WZiE PG

xcbcv

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku w dniu 10 lutego wyłonił laureatów XXIV edycji Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana oraz XVII edycji Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza za rok 2020. Wśród laureatek znalazły się dwie studentki Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG!

Kapituła Konkursowa przyznała wyróżnienie w XXIV edycji Konkursu Prac Magisterskich:

• Pani Marcie Bogdziewicz (kierunek Analityka Gospodarcza)

za pracę pt. „Analiza wydatków na kulturę w krajach Unii Europejskiej jako wskaźnik dobrobytu”. Praca została napisana pod kierunkiem dr hab. Joanny Wolszczak - Derlacz, prof. PG, Wydział Zarządzania i Ekonomii PG.

Kapituła Konkursowa przyznała główną nagrodę w XVII edycji Konkursu Prac Licencjackich:

• Pani Paulina Głodowskiej (kierunek: Zarządzanie inżynierskie)

za pracę pt. „Portale samorządowe wybranych powiatów województwa kujawsko-pomorskiego jako narzędzie promocji terytorialnej.” Praca napisana pod kierunkiem dr hab. inż. Alicji Sekuły, prof. uczelni, Wydział Zarządzania i Ekonomii PG.

Gratulujemy!