Sport „Za kulisami biznesu” - spotkanie z „Tigerem”, 10 maja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-04-19

Sport „Za kulisami biznesu” - spotkanie z „Tigerem”, 10 maja

Tiger
W środę 10 maja 2023 r. od godziny 9:30 do 11:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do auli nr 007 na spotkanie z panem Dariuszem Michalczewskim, biznesmenem w rękawicach.

„Z ringu wyniosłem odwagę, która przekłada się na moje podejście do biznesu” (D. Michalczewski).

Pan Dariusz Michalczewski - polski pięściarz, w latach 1994-2003 zawodowy Mistrz Świata w wadze półciężkiej federacji WBO, WBA, IB, obecnie biznesmen i filantrop – chce opowiedzieć o tym, dlaczego ciężka praca i konsekwencja w działaniu są konieczne zarówno w sporcie jak i w biznesie. 

Czy kariera sportowa w kraju zapewniła mu bezbolesną dalszą karierę na wyśnionym Zachodzie? Czy kopanie rowów i stawianie płotów w Niemczech może być etapem na drodze do Mistrzostwa Świata w zawodowym boksie? Jak wygrać pierwszy milion? Jak zainwestować wygrane miliony? Co warto robić po zakończonej karierze sportowej? Co jest bardziej stresujące: sport czy biznes? O co trzeba walczyć na sportowej emeryturze?

Podczas spotkania będziemy mogli wysłuchać odpowiedzi Mistrza również na nurtujące Was pytania. 

Konkurs:

Do piątku 28 kwietnia przesyłając swoje pytanie możesz powalczyć o rękawicę Mistrza! Nagrodę dla autora najciekawszego pytania pan Dariusz Michalczewski wręczy podczas spotkania w dniu 10 maja 2023 r.

Zadaj pytanie

388 wyświetleń