Zacznij studia podyplomowe na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Zacznij studia podyplomowe na WZiE

Czy marzysz o studiach, które zapewnią Ci nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności niezbędne w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu? Jeśli tak, to studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej są dla Ciebie idealnym wyborem.

Nasza Uczelnia techniczna, z bogatym doświadczeniem, już od 1904 roku jest pionierem edukacji spełniającym najwyższe standardy oraz cieszy się doskonałą reputacją. Oferuje unikalne programy, które kształcą kreatywnych, proaktywnych i wszechstronnych liderów biznesu.

Wierzymy, że bycie liderem nie ogranicza się jedynie do posiadania wiedzy teoretycznej. Nasze studia podyplomowe skupiają się na praktyce i wymianie doświadczeń, aby wyposażyć naszych studentów w konkretne kompetencje, które znajdą zastosowanie w codziennej pracy zawodowej. Przez aktywne uczestnictwo w projektach, warsztatach i studiach przypadków, nabędziesz umiejętności, które możesz natychmiast wykorzystać w swoim miejscu pracy. Dodatkowo posiadamy nowoczesne zaplecze wsparte infrastrukturą renomowanej Uczelni technicznej.

Jednym z największych atutów studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej jest różnorodność naszych programów studiów. Bez względu na to, czy interesują Cię studia z zakresu zarządzania, IT, czy finansów – w ofercie naszego Wydziału znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich zainteresowań i celów zawodowych:

Kierunki studiów podyplomowych

Jakość naszej oferty potwierdzają wysokie oceny wystawione przez Polską Komisję Akredytacyjną. Kadra naukowa, składająca się z doświadczonych ekspertów z praktyką zawodową, zapewni Ci najnowsze trendy i rozwiązania w swojej dziedzinie.

Ale to nie wszystko. Na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej nie tylko zdobędziesz wiedzę i umiejętności, ale także doświadczysz inspirującego i dynamicznego środowiska. Będziesz otoczony osobami o podobnych ambicjach i pasji do nauki. Wymiana doświadczeń i współpraca z innymi studentami oraz wykładowcami to nieocenione źródło inspiracji i możliwość budowania cennych relacji networkingowych. Wiemy, że najlepsze pomysły rodzą się w wyniku współpracy i dialogu.

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również tworzenia przyszłości. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów, którzy odnoszą sukcesy na rynku pracy i przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju. Dołącz do grona tych, którzy zmieniają świat.