Dlaczego znajomość podatków przydaje się w życiu i biznesie? | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Dlaczego znajomość podatków przydaje się w życiu i biznesie?

17 Maj 2024 11:00
17.05.2024 r. o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do auli nr 007 na WZiE na kolejne spotkanie z cyklu "Za Kulisami Biznesu". Wykład organizowany jest przez Wydział Zarządzania i Ekonomii przy współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Gdańsku.

Podczas zajęć omówione zostaną takie tematy, jak:

➞ Biznes, a forma prowadzenia działalności.

➞ Biznes, a podatki.

➞ Współpraca w biznesie.

Wykłady poprowadzi Magdalena Ciesielska – wykładowczyni w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce w Oddziale Okręgowym w Gdańsku. Interim manager, księgowa, twórczyni grupy firm i organizacji, którego skład tworzą podmioty biznesowe i organizacja non- profit: LEX — Kancelaria Usług Księgowych, IRBIR — Instytut Rozwoju Biznesu i Rachunkowości, Libra - centrum Psychologii i Psychoedukacji, Fundacja Praktykologia, Centrum Znaków — druk, wykładowczyni,  mentorka, nawigator statku morskiego.

Opłynęła kule ziemską, odwiedziła ponad 40 krajów. Jej pasją jest edukacja i rozwój. Charakteryzuje ją nieustająca ciekawość. Żona i mama trójki dzieci, uwielbia podróże i czytanie książek. Swoją pasję do liczb realizuję w inwestycjach w nieruchomościach i w kolekcjonerstwie.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce w Oddziale Okręgowym w Gdańsku oraz dr Piotr Kasprzak.