Ogólnopolska Konferencja Naukowa Problemy Gospodarki Światowej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Problemy Gospodarki Światowej

24 Maj 2024 09:00

Zapraszamy serdecznie na krajową konferencję naukową pod hasłem „Problemy gospodarki światowej”, która odbędzie się 24 maja 2024 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 w Nowej Sali Rady Wydziału. Organizatorami wydarzenia są: Koło Naukowe Ekonomii, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Toruniu oraz Koło Naukowe Finansów i Bankowości „PROFIT” WZiE.

Konferencja jest adresowana zarówno do studentów, jak i naukowców zainteresowanych tematyką ekonomiczną. Uczestnicy będą mieli możliwość czynnego i biernego udziału w wydarzeniu. Wystąpienia mogą być prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Tematyka konferencji obejmować będzie, między innymi:

• Wyzwania dla współczesnej gospodarki
  • Technologie i innowacje w gospodarce
  • Polityka gospodarcza
  • Zrównoważony rozwój
  • Globalizacja i handel międzynarodowy
  • Finanse publiczne i prywatne
  • Przedsiębiorczość i rozwój regionalny
  • Edukacja ekonomiczna

Osoby zainteresowane będą miały szansę opublikowania swojego artykułu naukowego, który będzie dotyczył tematyki poruszonej podczas wystąpienia na konferencji.

Strona konferencji