Spotkanie dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Spotkanie dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

8 Kwiecień 2024 14:00

Spotkanie informacyjne dla kandydatów Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej to możliwość dowiedzenia się jak wyglądają studia doktoranckie, jak przebiega procedura aplikacyjna oraz jakie wymagania należy spełnić biorąc udział w rekrutacji.

Spotkanie, prowadzone w języku angielskim, odbędzie się online, 8 kwietnia o godz. 14.00. Pracownicy Szkoły Doktorskiej poprowadzą je wspólnie z przedstawicielami Instytutu Maszyn Przepływowych PAN i Instytutu Budownictwa Wodnego PAN w Gdańsku.

Weź udział w spotkaniu (hasło: PhD)

Na stronie internetowej Szkoły Doktorskiej oraz w jej mediach społecznościowych będą dodatkowo, na bieżąco ukazywać się informacje dotyczące rekrutacji.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia