II Akademicki Turniej Tenisa Stołowego | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

II Akademicki Turniej Tenisa Stołowego

13 Kwiecień 2024 10:00

13 kwietnia odbędzie się II Akademicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rektora.

Wydarzenia rozpocznie się o godz. 10:00 w Hali Sportowej MRKS, ul. Meissnera 1, Gdańsk Zaspa

Celem Turnieju jest promocja jubileuszu Politechniki Gdańskiej oraz popularyzacja  tego sportu wśród studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Gdańskiej. Turniej odgrywa też istotną rolę integracyjną środowiska akademickiego PG oraz promuje zdrowy i aktywny tryb życia.

Na podstawie frekwencji z turnieju z poprzedniego roku organizatorzy spodziewają się ok. 100 uczestników. Rozgrywki odbędą się w formule singlowej z podziałem na grupy wiekowe, w kategorii kobiet i mężczyzn. Organizatorzy zapewniają profesjonalne sędziowanie i halę sportową wyposażoną w 16 stołów, szatnie, prysznice, etc. Będzie czynna kawiarenka, dla zawodników będą wydane talony na bezpłatne napoje. Dla zwycięzców puchary ufundowane przez Rektora PG oraz inne atrakcyjne nagrody.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem formularza do dnia 7.04.2024 Zapisz się
Szczegółowych informacji udzieli Andrzej Gawrychowski, andrzejgaw@poczta.onet.pl.

Adres wydarzenia

Hala Sportowa MRKS, ul. Meissnera 1, Gdańsk Zaspa