Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii

19 Styczeń 2024 17:00

W związku z działalnością Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE) Gdańsk zapraszamy na kolejne wydarzenie! W ramach Klubu oraz Koła Naukowego Innowacji działającego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, serdecznie zapraszamy Państwa na organizowane przez nas spotkanie, które odbędzie się w piątek 19.01.2024 r. o godzinie 17:00 na Wydziale Zarządzania w sali 318/319.

Tematem wydarzenia będzie wykład pt. ”Interwencje w pieniądz i bankowość a kryzysy"

Spotkanie poprowadzi Joanna Turowska, stała współpracowniczka Instytutu Misesa oraz doktorantka Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, zawodowo pracująca w sektorze finansowym.