Warsztaty Skutecznego Zarządzania Wiedzą dla Rozwoju Organizacji | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Warsztaty Skutecznego Zarządzania Wiedzą dla Rozwoju Organizacji

22 Listopad 2023 09:00

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne "Warsztaty Skutecznego Zarządzania Wiedzą dla Rozwoju Organizacji - Czy Wiesz, Czego Nie Wiesz?", które poprowadzi dr hab. inż. Małgorzata Zięba, prof. PG 22 listopada (w środę) na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej (Budynek nr 42).

Warsztaty odbędą się w dwóch turach:

• I tura: 9.00-12.00
  • II tura: 12.30-15.30

W ich trakcie, uczestnicy:
- zapoznają się z koncepcją zarządzania wiedzą w teorii i praktyce;
- przeanalizują potrzeby związane z wiedzą i jej zarządzaniem w ich organizacji;
- przeprowadzą krótki audyt rozwiązań używanych w ich firmie do zarządzania wiedzą;
- stworzą plan wdrożenia/ulepszenia zarządzania wiedzą w ich organizacji.

Możliwe są zgłoszenia całych zespołów/działów. Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program
Zapisy na warsztaty