Spotkanie Stowarzyszenia Klubu Kobiet Uczelni FarU | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Spotkanie Stowarzyszenia Klubu Kobiet Uczelni FarU

20 Listopad 2023 16:00

Przyjdź na pierwsze otwarte spotkanie osób zainteresowanych działaniami Stowarzyszenia i wysłuchaj inspirujących wykładów.

Stowarzyszenia Klubu Kobiet Uczelni FarU zresza pracowniczki/ów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego. Przyjdź na pierwsze otwarte spotkanie osób zainteresowanych działaniami Stowarzyszenia i wysłuchaj inspirujących wykładów. W programie:

• Zrozumieć gender gaps na rynku pracy, prof. dr hab. Ewy Lechman (PG) wykład inspirowany pracami tegorocznej laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii prof. Claudi Goldin.
  • Czy dziś Farenheit mogłaby być kobietą? O konieczności inwestowania w równość płci w środowisku akademickim wykład dr hab. Nataszy Kosakowskiej-Berezeckiej, prof. UG oraz dr Magdaleny Żadkowskiej (UG).
  • Networking

Zapraszamy!