Juwenalia Gdańskie 2023 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Juwenalia Gdańskie 2023

19 - 20 Maj 2023

Dwa dni muzycznych wrażeń zapewnią w tym roku Juwenalia Gdańskie. Wydarzenie jest efektem współpracy Fundacji Gdańskiej oraz 6 gdańskich uczelni: Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Sztuk Pięknych oraz Akademii Muzycznej.

Impreza odbędzie się 19 i 20 maja na placu przy Bramie Oliwskiej.

Na głównej scenie pojawi się 8 polskich artystów. W piątek, 19 maja, wystąpią: Oki, Michał Wiśniewski, Nocny Kochanek, a gwiazdą wieczoru będzie promująca swój najnowszy album Brodka. Z kolei w sobotę zagrają Kizo, Smolasty, Natalia Szroeder oraz Łydka Grubasa.

Nowością podczas tegorocznych Juwenaliów Gdańskich będzie TalkStage – scena na której usłyszymy rozmowy z ciekawymi gośćmi. Na uczestników czeka również Strefa Beauty, gdzie będzie można skorzystać z usług makijażu czy fryzjerstwa. Nie zabraknie także Strefy Studenckiej, w której znajdą się aktywności przygotowane przez studentów uczelni współorganizujących imprezę.

Wstęp na Juwenalia Gdańskie jest biletowany. Wejściówki można nabyć w formie karnetu na oba dni lub biletów jednodniowych, dostępnych na stronie Biletomat.pl.