Spotkanie informacyjne Szkoły Startup | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Spotkanie informacyjne Szkoły Startup

17 October 2022 16:00 - 17:00

Szkoła Startup zaprasza na spotkanie informacyjne na Politechnice Gdańskiej dotyczące otwartego naboru do drugiej edycji programu Startup School I, które odbędzie się w sali A.1.02 w budynku Hydromechaniki.

Miejsce spotkania: sala A.1.02 w budynku Hydromechaniki, Politechnika Gdańska

Celem programu Startup School I „Sprawdź swój pomysł” jest zapewnienie jego beneficjentom profesjonalnego wsparcia przy walidacji i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów biznesowych w perspektywie tworzenia innowacyjnych spółek startup.

W ramach programu beneficjenci uzyskają następujące usługi:

• 60-godzinny kurs pre-inkubacyjny,
  • opieka ekspertów oraz mentorów biznesowych,
  • wsparcie w zakresie technologii ze strony pracowników PG,
  • dostęp do przestrzeni coworkingowej.

Konkurs skierowany jest do zespołów złożonych ze studentów, doktorantów, pracowników oraz absolwentów Politechniki Gdańskiej.
Mniejszościowy udział w zespołach biorących udział w konkursie mogą stanowić studenci, doktoranci lub pracownicy innych uczelni wchodzących w skład Uczelni Fahrenheita, a w uzasadnionych przypadkach również inne osoby.

Nabór do programu odbywa się w formie konkursu i potrwa do 23 października 2022 r.

Zapoznaj się z dokumentacją konkursową oraz z dodatkowymi informacjami na stronie projektu Szkoła Startup.

Informacje o

Adres wydarzenia