Wdrażanie zrównoważonego rozwoju w organizacjach | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Wdrażanie zrównoważonego rozwoju w organizacjach

19 Maj 2022 15:15

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z prezesem firmy Schneider Electrics, panem Jackiem Łukaszewskim, poświęcone idei wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju w organizacjach.

Podczas wydarzenia dowiemy się m.in.:

• jak łączyć rozwój firmy z rozwiązywaniem palących problemów współczesnego świata - zmian klimatycznych i nierówności społecznych?
  • dlaczego warto włączać w nasze działania klientów, inwestorów, dostawców, społeczności lokalne i instytucje?
  • jakie są największe problemy w drodze do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju?

Będzie to też okazja do refleksji, jak my - pracownicy, studenci, partnerzy WZiE - możemy zadbać o zrównoważóny rozwój uczelni.

W rozmowie udział wezmą eksperci z Wydziału Zarządzania i Ekonomii: prof. Piotr Grudowski, prof. Krzysztof Leja, dr Magdalena Popowska, dr Elżbieta Karwowska i dr Beata Krawczyk-Bryłka.

O Jacku Łukaszewskim - prezes Klastra w Schneider Electric od 2017 roku (w strukturach firmy obecny od 2002 roku). Odpowiada za działalność operacyjną w Polsce, Czechach, Słowacji oraz Ukrainie. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w sektorze systemów automatyki oraz rozwiązań dystrybucji energii. Był odpowiedzialny m.in. za dział automatyki budynków w ponad 20 państwach regionu Europy Środkowej, krajach bałtyckich i WNP oraz Izraelu. Od 2012 do 2017 r. zajmował stanowisko prezesa Schneider Electric Polska.

O Schneider Electric"Celem Schneider Electric jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc zrównoważony rozwój z innowacyjnymi rozwiązaniami. Nazywamy to Life Is On. Naszą misją jest bycie cyfrowym partnerem ekologicznego i wydajnego rozwoju. Przeprowadzamy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centr przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej."

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia