Spotkanie z kandydatami do Szkoły Doktorskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Spotkanie z kandydatami do Szkoły Doktorskiej

17 May 2022 15:00 - 17:00

17 maja 2022 o godz. 15:00, odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów, dotyczące rekrutacji do Szkoły Doktorskiej PG na r.a. 2022/2023.

Link do spotkania:

(hasło do wydarzenia: PhD)

Kwestie techniczne i organizacyjne:

* Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim w formie webinarium ClickMeeting. Potrwa ok. 2 godzin.
* Webinarium będzie nagrywane.
* Prezentacja zostanie udostępniona uczestnikom.
* W razie problemów technicznych z połączeniem, wizją lub dźwiękiem, proszę spróbować użyć innej przeglądarki internetowej, kablowego połączenia internetowego (zamiast WiFi) lub podłączyć swoje urządzenie.
* Należy pamiętać, że mogą wystąpić opóźnienia między audio i wideo.
* Nie jest potrzebna kamera i mikrofon. Dlatego mikrofon będzie wyciszony, a kamera będzie wyłączona automatycznie.
* W razie pytań, proszę użyć okna czatu po prawej stronie. Postaramy się na nie odpowiedzieć pod koniec webinaru.

Adres URL dla wydarzenia ONLINE

Dołącz do wydarzenia