Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Miłosza Kurzawskiego | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Miłosza Kurzawskiego

17 March 2022 08:30 - 10:00
Przewodniczący i Rada Dziedziny Nauk Społecznych Politechniki Gdańskiej zapraszają  na publiczną obronę pracy doktorskiej mgr inż. Miłosza Kurzawskiego „Model gotowości organizacji informatycznych do zwinnej transformacji”

Obrona pracy odbędzie się dnia 17 marca 2022 r. o godzinie 8.30 w trybie zdalnym.
Uczestnictwo w publicznej obronie rozprawy doktorskiej będzie możliwe poprzez aplikację Zoom pod linkiem:

Promotor:
prof. dr hab. inż. Cezary Orłowski Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
Promotor pomocniczy:
dr inż. Artur Ziółkowski
Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Stefan Trzcieliński – Politechnika Poznańska
dr hab. Maja Sajdak Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Gdańskiej, ul. G. Narutowicza 11/12. Informację o obronie, recenzje oraz streszczenie rozprawy doktorskiej zamieszczono na stronie Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej: http://zie.pg.edu.pl/postepowania-doktorskie

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej dyskusji nad w/w rozprawą doktorską, proszone są o zapoznanie się z  Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Gdańską zamieszczoną na stronie.