W kierunku turkusu: innowacyjne strategie zarządzania organizacją | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

W kierunku turkusu: innowacyjne strategie zarządzania organizacją

21 Grudzień 2021 16:15

Zapraszamy wszystkich studentów, pracowników uczelni i przedsiębiorców na webinarium pt. "W kierunku turkusu: innowacyjne strategie zarządzania organizacją, czyli jak zbudować skuteczną i silną organizację?". Spotkanie jest realizowane w ramach projektu Knowledge Alliances for Workplace Innovation (KA4HR) a naszym gościem będzie dr Paweł Kaczmarczyk z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie - doktor nauk o Zarządzaniu i Jakości, wykładowca, Chief Sustainability Officer w ABC-Czepczyński, Doradca Zarządu i Dyrektor Rozwoju w Czepczyński Family Foundation. Wcześniej pracował jako Dyrektor Zarządzający w Grupie ECDP, największej polskiej grupie doradczo-konsultingowej oraz Dyrektor ds. Rozwoju w Konfederacji Lewiatan, największej polskiej organizacji pracodawców prywatnego biznesu.

Link do wydarzenia