Konkurs na prace dyplomowe o nagrodę Prezesa Zarządu GPW | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-25

Konkurs na prace dyplomowe o nagrodę Prezesa Zarządu GPW

GPW
Fundacja GPW zaprasza absolwentów i studentów do udziału w konkursie na najlepszą pracę dyplomową o nagrodę Prezesa Zarządu GPW. Co roku organizowany jest konkurs na prace magisterskie i licencjackie, a co drugi rok również na prace doktorskie dotyczące rynku kapitałowego. Na laureatów konkursu czekają co roku atrakcyjne nagrody pieniężne i/lub staże w wybranych działach GPW.

W tym roku nagrodzone zostaną najlepsze prace magisterskie i licencjackie a także rozprawy doktorskie. Fundacja GPW zachęca do zgłoszeń także Autorów prac na temat zastosowania nowych technologii w działaniu rynku kapitałowego.

Czas na nadsyłanie zgłoszeń: do 31 października 2024 roku.

Na zwycięzców czekaja nagrody pieniężne o łacznej wartości ponad 40 000 zł

Wśród nagród są trzy wyróżnienia specjalne, które zostaną przyznane przez Patronów konkursu:

• za prace licencjacką lub magisterską na temat długoterminowego oszczędzania i inwestowania za pośrednictwem Pracowniczych Planów Kapitałowych w wysokości 3 000 zł od PFR Portal PPK,
  • za prace magisterską o tematyce funduszy inwestycyjnych w wysokości 3 000 zł od Izby Zarządzającej Funduszami i Aktywami,
  • za pracę magisterską o tematyce funduszy inwestycyjnych w wysokości 5 000 zł od TFI PZU S.A.