Firma Maurisse zaprasza na letnie praktyki | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-04

Firma Maurisse zaprasza na letnie praktyki

maurisse
Firma Maurisse zaprasza na letnie praktyki studentów wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, podczas których zdobędziesz doświadczenie w Dziale Marketingu oraz dowiesz się, jak przyswojoną podczas studiów wiedzę przełożyć na praktyczne zagadnienia.

Nasze marki:

Selfie Project to jedna z najszybciej rozwijających się marek kosmetycznych dla młodych ludzi. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych produktów dla cery problematycznej, które możesz znaleźć w Rossmannie.

Biotaniqe to marka kosmetyczna stworzona dla kobiet poszukujących wyrafinowanej, skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji, ukierunkowanej na działanie anti-aging.

Podczas praktyk będziesz:

• kreować i przeprowadzać badania konsumenckie i marketingowe
  • zbierać dane statystyczne i tworzyć na ich podstawie raporty
  • analizować aktualne trendy i rynki kosmetyczne
  • pomagać w analizie i tworzeniu contentu
  • wspierać proces promowania marek

Co oferujemy:

• elastyczne godziny pracy, w tym praca w systemie hybrydowym
  • praca z markami kosmetycznymi znanymi z drogerii kosmetycznych
  • samodzielna praca z produktami i markami
  • praktyki zakończone imiennym certyfikatem, poświadczającym zrealizowane przez Ciebie projekty i zdobycie nowych umiejętności zawodowych

Maurissē to firma prężnie działająca na rynku kosmetycznym, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Od ponad 20 lat rozwijamy koncepcje nowych marek i z powodzeniem wdrażamy je na rynek. Śledzimy aktualne trendy i znamy styl życia oraz potrzeby naszych klientów, dlatego nasze kosmetyki zawierają innowacyjne receptury i składniki, które wybieramy spośród najlepszych dostawców. Produkty są efektem ścisłej współpracy w dziedzinie badań i rozwoju, marketingu, produkcji, wysyłki i logistyki. Na każdym etapie produkcji, począwszy od fazy projektowania, badań i rozwoju produktów, naszym głównym celem jest osiągnięcie jak największej efektywności kosmetyków i dostarczenie przyjemności z ich użytkowania.

Prześlij swoje zgłoszenie na adres: sylwia.szeda@maurisse.com