Kariera w Plenerze - spotkanie z firmą Base Group | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-29

Kariera w Plenerze - spotkanie z firmą Base Group

base
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na wyjątkowe wydarzenie z cyklu „Kariera w Plenerze”, organizowane przez firmę Base Group wspólnie z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biurem Karier Politechniki Gdańskiej. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2024 r. (czwartek) w godzinach 10:00 – 14:00 przed budynkiem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).  

Kolejne wydarzenie z cyklu Kariera w Plenerze to doskonała okazja, aby poznać możliwości rozwoju oraz ofertę firmy Base Group.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli dowiedzieć się więcej o organizowanych w tym roku stażach na stanowiskach: Technolog, Konstruktor, Technolog – Programista Maszyn CNC, Młodszy Spawalnik, Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży, Planista Produkcji. Staże w tych działach dają realną możliwość poznania procesów produkcyjnych w firmie, która nieustannie udoskonala swoje rozwiązania.

Zespół Base Group opowie o specyfice pracy w firmie produkcyjnej z branży metalowej oraz o możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy), które oferuje firma, uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach, a także wsparciu doświadczonych specjalistów podczas stażu.

Dla Uczestników spotkania przygotowana będzie pyszna kawa oraz ciasto.

Co warto wiedzieć o firmie Base Group?

Firma powstała w 1990 roku i od tamtej pory nieustannie się rozwija. Każdy dzień traktuje jako szansę na zrozumienie biznesu klienta, własnej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczaniu klientowi rozwiązania, którego szuka. Klientom oferuje partnerstwo w zaspokajaniu potrzeb oraz w rozwiązywaniu problemów.

Base Group to firma nastawiona na rozwój (tzw. growth mindset). Świat się zmienia, a firma stara się nieustannie do tych zmian dopasować. Organizacja radzi sobie z pojawiającymi się wyzwaniami, ponieważ stawia na pracowników, którzy informacje zwrotne od przełożonego traktują jako drogę do osiągnięcia wspólnie założonego celu i wierzą, że każdy dzień jest okazją do doskonalenia siebie, zespołu, całej organizacji i łańcucha dostaw, a niepowodzenie traktują jako szansę na rozwój.

Base Group jest wymarzonym miejscem dla pracowników, którzy poszukują wyzwań i chcą spełniać potrzeby klientów w duchu win-win-win. Firma gra w jednej drużynie i do jednej bramki: klient, pracownik, pracodawca. Od lat metodycznie buduje zespoły pracowników, których obdarza zaufaniem, oddaje dużą decyzyjność i swobodę pracy.

9 wyświetleń