Inżynierskie Targi Pracy 2024 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-05

Inżynierskie Targi Pracy 2024

ITP
Inżynierskie Targi Pracy to projekt corocznie realizowany w murach Politechniki Gdańskiej. Podczas ich trwania studenci mają okazję porozmawiać z przedstawicielami dziesiątek firm inżynieryjnych, oferujących stałe zatrudnienie, praktyki oraz staże. Targi cieszą się tak dużą popularnością, ponieważ umożliwiają studentom pierwszy poważny kontakt z pracodawcą oraz uławiają podjęcie decyzji dotyczących zatrudnienia.

Jedne z największych Targów Pracy w Gdańsku to idealna okazja do spotkania z przedstawicielami firm, poznania potencjalnych pracodawców oraz stawianych wymogów, a także szansa ubiegania się o wymarzoną praktykę, staż a nawet pracę!

W tym roku organizujemy jubileuszową XV edycję Inżynierskich Targów Pracy.

Zapraszamy w dniach 6 - 7 marca na Dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej w godzinach od 9 do 15.

Więcej informacji:

Inżynierskie Targi Pracy 2024 (best.gdansk.pl)