Dzień Kół Naukowych na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-05

Dzień Kół Naukowych na WZiE

Koła studenckie
Koła naukowe zapraszają wszystkich studentów, którzy chcą rozwijać i pogłębiać swoje zainteresowania. Uczestnictwo w kole naukowym to szansa na poznanie osób o podobnych pasjach i realizowanie ciekawych projektów naukowych.

Co robią koła naukowe na WZiE?

Jak można do nich dołączyć?

Czy warto być aktywnym podczas studiów?

Jeżeli chcesz znać odpowiedź na te pytania, dołącz do spotkania online, które odbędzie się dnia 8.01.2024r. (w poniedziałek) o godz. 19.00. Podczas Dnia Kół Naukowych na WZiE spotkasz się z przedstawicielami kół naukowych, Wydziałowej Rady Studentów i Władz Wydziału, którzy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące tej formy aktywności studenckiej.

DZIEŃ KÓŁ NAUKOWYCH 8 stycznia 2024r.

Link do spotkania

HARMONOGRAM

19.00     Powitanie uczestników spotkania – dr inż. Ewa Mazurek-Krasodomska, Prodziekan ds. studenckich

19.05     Prezentacja WRS