XI Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-27

XI Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

Szanowni Państwo,

W dniu 30 listopada br. (czwartek) odbędzie się XI Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej. W tym dniu czołowe firmy działające w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentują swoją działalność oraz przedstawią oferty pracy, staży i praktyk zawodowych. Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu wszystkich studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej, którzy będą mieli okazję poznać wymagania i oczekiwania firm wobec przyszłych kandydatów oraz możliwości zatrudnienia i dalszego rozwoju zawodowego.

W tym dniu doradcy Biura Karier i Absolwentów: Aleksandra Szewczyk - doradca zawodowy oraz Agata Lewandowska - doradca ds. przedsiębiorczości, udzielać będą  porad związanych z podjęciem pracy, w tym przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniem się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10:00 - 14:00 w budynku  Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek 40). Firmy prezentować się będą w holu głównym oraz na V piętrze (przeszklony łącznik).

Dla uczestników wydarzenia odbędą się również warsztaty oraz konkursy z nagrodami.

Organizatorami wydarzenia są: Biuro Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, we współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Informacje o wydarzeniu publikowane są również na FB WIMiO: https://www.facebook.com/events/1263984157619236/?ref=newsfeed.