Harmonogram przedłużania Elektronicznej Legitymacji Studenckiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-11

Harmonogram przedłużania Elektronicznej Legitymacji Studenckiej

ELS
Przedstawiamy harmonogram przedłużania Elektronicznej Legitymacji Studenckiej w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024:

STUDIA STACJONARNE

Przedłużanie legitymacji odbywać się będzie od 16.10.2023r. do 20.10.2023r. w godzinach otwarcia Dziekanatu (przypominamy, że w środy Dziekanat jest nieczynny).

Prosimy starostów grup o zbiorowe przynoszenie legitymacji do przedłużenia w ww. terminie, w godzinach 09:00 - 10:00 wg poniższego harmonogramu.

Kierunki studiów (prosimy o przynoszenie legitymacji w każdy dzień oprócz środy i piątku):

• Analityka Gospodarcza I stopnia stacjonarne,
  • Analityka Gospodarcza II stopnia stacjonarne,
  • Zarządzanie inżynierskie stacjonarne,
  • Zarządzanie II stopnia 3 sem. stacjonarne,
  • Zarządzanie II stopnia 4 sem. stacjonarne,
  • Inżynieria Danych.

Kierunki studiów (prosimy o przynoszenie legitymacji w każdy dzień oprócz poniedziałku i środy):

• Analityka Gospodarcza II stopnia w j. ang. stacjonarne,
  • Zarządzanie I stopnia w j. ang. stacjonarne,
  • Zarządzanie II stopnia w j. ang. stacjonarne.

Kierunek studiów (prosimy o przynoszenie legitymacji w każdy dzień oprócz wtorku i środy):

• Ekonomia I stopnia stacjonarne.

Legitymacje będą do odbioru około godziny 13:30 danego dnia.

Pojedyncze legitymacje podbijane będą w dniach 23-26.10.2023r. po wcześniejszej rezerwacji wizyty: https://polgda.nakiedy.pl/

STUDIA NIESTACJONARNE

Przedłużanie legitymacji odbywać się będzie:

•     Studia I oraz II stopnia – w sobotę, 28.10.2023r.

Prosimy starostów grup o zbiorowe przynoszenie legitymacji do przedłużenia w ww. terminie, w godzinach 09:30 - 10:30.

Legitymacje będą do odbioru w tym samym dniu, około godziny 14:30.