Otwarty wykład „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”, 22 maja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-05-10

Otwarty wykład „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”, 22 maja

wib
Warszawski Instytut Bankowości (WIB) został utworzony w 1993 roku z inicjatywy Związku Banków Polskich i banków-fundatorów. Od początku działa na rzecz rozwoju i wypracowywania rozwiązań, służących klientom, pracownikom i instytucjom finansowym.

WIB jako jeden z liderów kształcenia kadr bankowych w Polsce, od pierwszych lat działalności realizował projekty ukierunkowane na podnoszenie kompetencji bankowców i jakości praktyk rynkowych instytucji finansowych. Z różnorodnych szkoleń skorzystało już ponad 67 tys. osób. Pracują w bankach, firmach ubezpieczeniowych, innych instytucjach finansowych. Wiele z nich trafiło do kadry menadżerskiej polskiego sektora finansowego.

W dniu 22.05.2023r., w godzinach 8:30 - 10:00 (sala 007 WZiE) odbędzie się wykład „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe” realizowany przez przedstawiciela Warszawskiego Instytutu Bankowości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!