Inżynierko, daj się poznać! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-31

Inżynierko, daj się poznać!

Inżynierki
Już 19 czerwca rusza V edycja wydarzenia ,,Inżynierki 2023”, które organizowane jest dla wszystkich studentek Politechniki Gdańskiej przez amerykańską firmę Eaton. 

To właśnie w tczewskim kampusie Eaton odbędzie się spotkanie, w trakcie którego studentki będą mogły bliżej poznać firmę prężnie działającą w branży motoryzacyjnej, zobaczyć obszar produkcyjny i wdrażane przez nas projekty  Industry 4.0 oraz eMobility związane z elektryfikacją pojazdów samochodowych, ale przede wszystkim dowiedzieć się, jakie stoją przed nimi możliwości rozwoju po kierunkach technicznych.

Podczas wydarzenia czekają na uczestniczki inspirujące wykłady Kobiet Sukcesu, które również ukończyły Politechnikę Gdańska i zaufały firmie Eaton decydując się postawić swoje pierwsze kroki zawodowe właśnie u nas, a tym samym nadały niesamowitego tempa swojej karierze i rozwojowi.  Tego dnia również poprowadzone zostaną praktyczne szkolenie z metodyki 8D oraz warsztaty Case Study, gdzie niezbędna okaże się kreatywność i praca zespołowa.

Ponadto uczestniczki ,,Inżynierek’’ będą miały okazję nie tylko zdobyć nową wiedzę i odkryć możliwości rozwoju kariery po studiach inżynierskich, ale już tego samego dnia wziąć udział w rozmowach rekrutacyjnych na płatne staż.

Poznaj naszą firmę i dowiedz się dlaczego warto do nas dołączyć.

Firma Eaton to międzynarodowa korporacja zatrudniająca blisko 100 tysięcy pracowników i prowadzącą działalność w ponad 175 krajach na całym świecie. Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem energią dzięki wiodącym w branży produktom i usługom z zakresu elektryki, lotnictwa, hydrauliki i motoryzacji.

Eaton w Tczewie jest dostawcą rozwiązań i produktów dla czołowych firm branży motoryzacyjnej, wymagającej zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań. Produkowane są tu m.in. skrzynie biegów oraz ich komponenty, sprężarki doładowujące silniki benzynowe, mechanizmy różnicowe i sprzęgła odśrodkowe.

W tym roku firma rozszerzyła portfolio wyrobów o komponenty do samochodów elektrycznych (konwertery i inwertery). Produkty Eaton z Tczewa wykorzystywane są zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.

Kampus Eaton w Tczewie to nie tylko park produkcyjny, lecz także ośrodek badawczo-rozwojowy wyposażony w najnowocześniejszą technologię, która pozwala na testowanie rozwiązań zaprojektowanych przez firmę w różnych warunkach rzeczywistych.

Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca w godzinach 9-14 w Tczewie, natomiast gwarantujemy transport w obie strony spod Politechniki Gdańskiej do naszego zakładu. W przerwach między blokami tematycznymi na uczestniczki czekać będzie smaczny obiad oraz poczęstunek.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 czerwca na adres mailowy rekrutacja@eaton.com – w temacie prosimy o wpisanie hasła: INŻYNIERKI 2023 oraz przesłanie swojego CV.

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Eaton

12 wyświetleń