CESAER Student Challenge | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-04-17

CESAER Student Challenge

CESAER
Czy masz fantastyczny pomysł na to, jak nauka i technologia mogą wspierać działania na rzecz zrównoważonego rozwoju? Jeśli tak, zarejestruj się w CESAER Student Challenge i wygraj nagrodę pieniężną w wysokości do 20 000 €! Termin składania zgłoszeń upływa 31 lipca 2023 r.

CESAER Student Challenge to cykliczny konkurs dla studentów i doktorantów organizowany przez CESAER – europejską organizację zrzeszającą czołowe uczelnie techniczne (Politechnika Gdańska jest członkiem CESAER od 2015 roku).

Tematem tegorocznego konkursu jest wkład uniwersytetów naukowo-technicznych w zrównoważony rozwój. Projekty studentów zgłoszone do konkursu będą oceniane w trzech kategoriach:

  • innowacyjność
  • doskonałość naukowa i technologiczna
  • zrównoważony rozwój 

Zgłoszenia do konkursu w postaci abstraktu (streszczenia) i krótkiego filmu zespoły muszą wysłać do 31 lipca 2023 r. Każda uczelnia - członek CESAER, może zgłosić do konkursu tylko jeden zespół, dlatego chętni do udziału w rywalizacji muszą najpierw uzyskać akceptację CESAER's Institutional Liaison na swojej macierzystej uczelni (na Politechnice Gdańskiej jest to Anna Modrzejewska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej). Tylko prace zespołów, które otrzymały taką akceptację będą brane pod uwagę w konkursie.

Trzy najlepsze zgłoszenia (filmy) zostaną pokazane na dorocznym spotkaniu CESAER na Universidad Politécnica de Madrid w październiku 2023 r., a liderzy zwycięskich zespołów będą gośćmi specjalnymi wydarzenia (koszty ich podróży i zakwaterowania pokryje CESAER). Zwycięska drużyna wygra nagrodę pieniężną w wysokości do 20 000 euro.

WIĘCEJ INFORMACJI

4 wyświetleń