XIV Ogólnopolska Konferencja „Nauka i pasja kluczem do sukcesu” | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-13

XIV Ogólnopolska Konferencja „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”

Nauka i pasja
Serdecznie zapraszamy studentów i młodych naukowców do udziału w XIV Ogólnopolskiej Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”, która odbędzie się 24-25 maja 2023r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Zakres tematyczny konferencji:

1. Innowacje w ekonomii i zarządzaniu
  2. Innowacje technologiczne i IT
  3. Nauki medyczne i zdrowie
  4. Komunikacja marketingowa i nowe media
  5. Aktualne problemy polityki i bezpieczeństwa
  6. Zrównoważony rozwój

Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej www.naukaipasja.com.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/naukaipasja.

Referaty, które uzyskają pozytywną recenzję, mogą zostać opublikowane w czasopismach wydawanych przez WSIiZ, znajdujących się w wykazie czasopism punktowanych przez MEiN: Studia Humana (40 pkt.) i Soci@lCommunication (20 pkt.) oraz Financial Internet Quarterly (40 pkt.).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 maja 2023r. Możliwość rejestracji na stronie www.naukaipasja.com.pl

Koszt uczestnictwa: 100 zł, termin wniesienia opłaty konferencyjnej: 10 maja 2023 r.

Miejsce konferencji:

Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ

Kielnarowa 386A

36-020 Tyczyn, Polska

XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Nauka i pasja kluczem do sukcesu” otrzymała wsparcie Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała nauka”