TECHSEED 2023 - konkurs dla studentów organizowany przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-13

TECHSEED 2023 - konkurs dla studentów organizowany przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości

Techseed
Projekt skierowany jest do studentów, startupów i młodych przedsiębiorców z Gdańska, którzy chcieliby zaprezentować innowacyjny pomysł na wyzwania, które zostały wypracowane i zdefiniowane przez ekspertów i praktyków związanych z lokalną branżą morską: 1) wykorzystanie nowych technologii w branży morskiej, 2) multifunkcjonalne rozwiązania, 3) wydłużenie życia rozwiązań wykorzystywanych w branży morskiej, 4) oczyszczanie zanieczyszczeń, 5) inne morskie, które nie wpisują się w powyższe wyzwania, a dotyczą rozwiązań dla branży morskiej.

Udział w programie preakceleracyjnym jakim jest Techseed 2023 pozwala na zbudowanie strategii rozwoju projektu oraz wprowadzenie produktu lub usługi na rynek.

Uczestnicy projektu mogą liczyć na opiekę mentorską doświadczonych ekspertów, przedsiębiorców i praktyków. Cykl warsztatów oraz indywidualne konsultacje z ekspertami branżowymi i biznesowymi pozwalają na poszerzenie wiedzy, dopracowanie biznesowych pomysłów. Techseed 2023 potrwa 5 miesięcy i zostanie zakończony galą finałową (Demo Day), podczas której  Zespoły biorące udział w programie zaprezentują swoje pomysły między innymi przed gronem inwestorów, potencjalnych klientów i partnerów.

Program Techseed od 4 lat skutecznie łączy świat start-upów z inwestorami, którzy dzięki temu zyskują świeżość i innowacje. Młodzi przedsiębiorcy z kolei mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, praktyczne i nierzadko finansowe doświadczonych graczy.

Najlepszy Zespół otrzymuje nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.techseed.inkubatorstarter.pl

Udział w programie jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 kwietnia 2023.

28 wyświetleń