Sales Associate/Representative & Business Development Manager | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-27

Sales Associate/Representative & Business Development Manager

braindance
BRAINDANCE - szuka ambitnych studentów z kierunków MBA i Ekonomii (ale i nie tylko) aby rozpocząć współpracę z Braindance Studio.

BRAINDANCE - szuka ambitnych studentów z kierunków MBA i Ekonomii (ale i nie tylko) aby rozpocząć współpracę z Braindance Studio w zakresie Sales Associate/Representative & Business Development Manager.

Firma otwarta na każdą formę współpracy, w elastycznym wymiarze,  w formie zdalnej:

- płatny staż,

- płatny staż z urzędu pracy (dla studentów kończących studia),

- praktyki,

- etat.

Kilka słów o firmie: w Braindance Studio budujemy rozwiązania jutra, już dziś. Nasze zróżnicowane doświadczenie w zakresie AI, Metaverse, gier i Web3 pozwala nam zmierzyć się z każdym wyzwaniem biznesowym i stworzyć transformujące doświadczenia.

Nie tylko mówimy o przyszłości, my ją tworzymy. Od wciągających wirtualnych zakupów po napędzanych sztuczną inteligencją wirtualnych asystentów, nasze rozwiązania zmieniają grę w takich branżach jak opieka zdrowotna, produkcja, handel detaliczny, finanse i edukacja. https://braindance.studio/what-we-do/

Zgłoszenia można kierować na adres: hello@braindance.studio