Konkurs stypendialny Studencki Nobel | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-30

Konkurs stypendialny Studencki Nobel

Studencki Nobel
Studencki Nobel to niezwykły konkurs od studentów dla studentów organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Myślą przyświecającą organizacji kolejnej już edycji jest chęć wyróżnienia najlepszych studentów, którzy już na tym etapie edukacji mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami z zakresu nauki, sztuki czy aktywności społecznej. Takie wyróżnienie zapewnia zwycięzcom nie tylko prestiżowy tytuł, lecz także lepszy start w przyszłość i możliwość poznania innych wybitnych studentów z całej Polski.

Zwycięzcy otrzymają ufundowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego nagrody ogólne o łącznej wartości 50 000 zł oraz nagrodę specjalną, związaną z działaniami 3W w wysokości 5 000 zł.

Aplikacje można składać na stronie https://www.studenckinobel.info/ do dnia 11.04.2023.