Konkurs inżynierski EBEC Challenge 2023 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-30

Konkurs inżynierski EBEC Challenge 2023

EBEC
Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie Inżynierskim EBEC Challenge 2023, mającym na celu rozwój umiejętności i zainteresowań związanych z zagadnieniami inżynierskimi, konstrukcyjnymi, biznesowymi i autoprezentacji.

Konkurs inżynierski EBEC Challenge ma na celu propagowanie wartości współpracy, zdrowego współzawodnictwa i praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej przez studentów podczas zajęć. Czteroosobowe drużyny rywalizować będą ze sobą na 3 etapach, w dwóch kategoriach:

  • Case Study, gdzie uczestnicy mają za zadanie znalezienie rozwiązania dla problemu teoretycznego,
  • Innovative Design, gdzie zadaniem jest zaprojektowanie innowacyjnego rozwiązania do danego problemu lub ulepszenia istniejącego już projektu.

Przede wszystkim chodzi tutaj też o dobrą zabawę i czas spędzony na kreatywnym opracowaniu rozwiązania danego zagadnienia. Pierwszy etap Konkursu - test eliminacyjny - odbędzie się już 03.04.2023 na dziedzińcach Politechniki Gdańskiej.

Zapisy drużyn trwają do 30.03.2023 i prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (każdy członek zespołu powinien wypełnić osobno taki formularz): https://forms.gle/yEJ1QXwJRBvUZpof6

Kontakt - Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk:

zofia.jozwiak@best.gdansk.pl

tomasz.cienciala@best.gdansk.pl

marta.szalewska@best.gdansk.pl

147 wyświetleń