Konkurs Czerwonej Róży dla najlepszych studentów i kół naukowych | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-02

Konkurs Czerwonej Róży dla najlepszych studentów i kół naukowych

konkurs
Zarząd Stowarzyszenia Czerwonej Róży wraz z gospodarzem konkursu Akademią Muzyczną im. Stanisława Moniuszki ogłasza KONKURS O LAUR CZERWONEJ RÓŻY 2023 na najlepszego studenta i najlepsze koło naukowe województwa pomorskiego.

Czerwona Róża to prestiżowa nagroda z bogatymi tradycjami, przyznawana najlepszym studentom i kołom naukowym na Pomorzu od 1962 roku. Na laureatów, poza splendorem i przepustką do kariery, którą daje statuetka Czerwonej Róży, czekają również cenne nagrody. Najlepszy student może przesiąść się z komunikacji miejskiej do własnego samochodu, a pozostali zwycięzcy podreperują swój budżet.

Konkurs jest prowadzony w dwóch etapach: uczelnianym i głównym, w kategoriach: „najlepszy student” oraz „najlepsze koło naukowe”.

Nagrodami w Konkursie są:

• w kategorii „najlepszy student” - samochód osobowy,
  • w kategorii „najlepsze koło naukowe” - 15.000 zł,
  • nagrody dodatkowe ufundowane przez instytucje lub osoby prywatne.

Zgłoszenia studentów i kół naukowych przyjmowane są do 15 marca 2023 r. do godziny 14:00 w Biurze Wydziału (WZiE, pokój 413).

Dokumenty zgłoszeniowe:

Formularz zgłoszeniowy w kategorii "najlepszy student":

Formularz zgłoszeniowy w kategorii "najlepsze koło naukowe":