Ciało Prawdę Ci Powie! - webinar z Wojciechem Jałoszyńskim | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-03-31

Ciało Prawdę Ci Powie! - webinar z Wojciechem Jałoszyńskim

NZS
Zapraszamy na webinar, który odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 18:00 w formie live na Facebooku. Poprowadzi go Wojciech Jałoszyński - terapeuta w Projekcie The Presja.

Studenci Dla Zdrowia to projekt mający na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego. Powstał w okresie pandemii, kiedy to wielu młodych ludzi musiało zmierzyć się z nową rzeczywistością, która mogła ich przytłoczyć. Początkowo projekt koncentrował się na wsparciu psychicznym studentów. Z biegiem czasu zaczął rozszerzać obszar działań poprzez wprowadzenie tematyki zdrowego odżywiania czy prewencji bólu kręgosłupa. Celem Studentów dla Zdrowia jest edukowanie, zachęcanie do ruchu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Skupia się on również na uświadamianiu o temacie chorób i zaburzeń psychicznych.

Webinar będzie prowadzony przez Wojciecha Jałoszyńskiego, który jest terapeutą w inicjatywie The Presja. Spotkanie będzie poświęcone omówieniu wpływu naszego stanu fizycznego, wszelkich dysfunkcji na zdrowie psychiczne. Wojciech Jałoszyński wyjaśni również, czym jest psychosomatyka czy też, czy możliwe jest, aby być szczęśliwym, gdy ciało nie jest zdrowe.


Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2ya6aNFWQ 

Link do zapisów: https://forms.office.com/e/A5gVr9TXJ3 

10 wyświetleń