Otwarte spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-18

Otwarte spotkanie Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii

KASE
19 stycznia o godzinie 18:00 zapraszamy do sali wykładowej E27 Wydziału EiA PG na pierwsze stacjonarne spotkanie politechnicznego Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii (KASE).

Wydarzenie poprowadzi mgr inż. Mateusz Czyżniewski (doktorant EiA oraz współpracownik polskiego Instytutu Misesa).

Zapraszamy wszystkich pracowników, studentów oraz osoby zainteresowane.
Link do wydarzenia na portalu Facebook

W programie:

• Czym jest polski Instytut Misesa? - misja, działalność, osiągnięcia.
  • Jakie są zasady oraz perspektywy jego działalności?
  • Czym są kluby ASE? - idea, misja, historia.
  • Krótkie i treściwe wprowadzenie opisujące wybrane zagadnienia historyczne oraz merytoryczne związane z tym nurtem myślenia o zjawiskach ekonomicznych.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu stacjonarnym, zapraszamy na spotkanie online: link do spotkania online.

Dodatkowe informacje i pytania proszę kierować na adres mail: mateusz.czyzniewski@pg.edu.pl

Spotkanie pod patronatem Instytutu Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa.

Zobacz plakat