Konferencja Naukowa pt. "Potencjał innowacyjny w inżynierii materiałowej i zarządzaniu produkcją" | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-20

44
Politechnika Częstochowska oraz Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów zapraszają na XLIV Studencką Konferencję Naukową pt. "Potencjał innowacyjny w inżynierii materiałowej i zarządzaniu produkcją", która odbędzie się: 25 maja 2023 w Częstochowie.

W imieniu organizatorów mamy zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów i doktorantów do uczestnictwa w XLIV Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Potencjał innowacyjny w inżynierii materiałowej i zarządzaniu produkcją”.

Termin konferencji: 25.05.2023 roku.

Miejsce konferencji: Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej, Al. Armii Krajowej 19, 42-220 Częstochowa.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie internetowej: https://wip.pcz.pl/wydzial/konferencje/xliv-studencka-konferencja-naukowa

Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres: skn@pcz.pl