Zbuduj przyszłość z Amazon w Logistyce | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-02

Zbuduj przyszłość z Amazon w Logistyce

amazon
Amazon otwiera stanowiska stażowe na 2023 rok dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów studiów z zakresu Logistyki, Zarządzania czy też innych pokrewnych kierunków. W ofercie pełnopłatne staże w Logistyce, po których pozytywnym ukończeniu oferowane jest studentom zatrudnienie w roli Kierowników Działu Logistycznego.

Jesteś studentką/em lub absolwentką/em i pragniesz rozpocząć wyjątkową karierę w Logistyce? Amazon szuka wszechstronnych talentów, z różnych kierunków studiów, nie wymagając doświadczenia na stanowiskach kierowniczych. Czy to brzmi jak idealna oferta pracy dla Ciebie? Jeśli chcesz skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności przywódczych, zarejestruj się na webinar, podczas którego dowiesz się  więcej o Logistyce w Amazon, o możliwościach rozwoju oraz o tym, jak przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych w Amazon.

Zarejestruj się na spotkanie: