XX Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa poszukuje prelegentów! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-22

XX Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa poszukuje prelegentów!

XX MSKN
Jesteś osobą, która interesuje się bieżącymi sprawami społeczno-ekonomicznymi nie tylko w Polsce, ale i na świecie? Chcesz podzielić się z innymi swoją zdobytą wiedzą z tej dziedziny? Masz naukowe zacięcie i interesujesz się naukami społecznymi, a komunikatywność to twoja cecha? Chcesz doświadczyć międzynarodowej i akademickiej atmosfery wydarzenia naukowego? Nie czekaj! Weź udział w naszej Konferencji!

Aby to zrobić wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy:

TEMATYKA

Podczas wydarzenia przedstawione zagadnienia nabiorą podmiotowości – kryzysy oraz tematy pokrewne będą przedstawiane w perspektywie młodych badaczy i badaczek, którzy na bieżąco przyglądają się zmianom zachodzącym na świecie. Przyjęta tematyka stanowi obszar zainteresowania wielu dziedzin nauki, dlatego zachęcamy do interdyscyplinarnego podejścia. Tym samym do udziału zapraszamy przedstawicieli oraz przedstawicielki ekonomii oraz pokrewnych dyscyplin naukowych, takich jak socjologia, psychologia, prawo, administracja, filozofia czy zarządzanie.

FORMA

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej: stacjonarnie na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz online za pośrednictwem aplikacji ZOOM. Udział jest w pełni bezpłatny.

JĘZYK

Referat można wygłosić zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

HARMONOGRAM

  • 21.01.2023 r. godz. 23:00 - termin przesłania formularza zgłoszeniowego
  • 25.01.2023 r. godz. 23:00 - termin przesłania abstraktu w formacie programu Word (doc/docx) oraz oświadczenia RODO w formacie pdf (nke@uwr.edu.pl)
  • 18.02.2023 r. - powiadomienie uczestników o wynikach rekrutacji
  • 13-17.03.2023r. - Konferencja

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

156 wyświetleń