Dzień Otwarty z firmą NFM Production na Politechnice Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-17

Dzień Otwarty z firmą NFM Production na Politechnice Gdańskiej

Dzień Otwarty z firmą NFM Production na Politechnice Gdańskiej

Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa serdecznie zapraszają studentów i absolwentów na spotkanie z przedstawicielami firmy NFM Production, które odbędzie się 25 listopada 2022 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

Program spotkania:

10:00 – 14:00 – stoisko firmy NFM Production w holu budynku – możliwość rozmów z przedstawicielami firmy

12.30 – 14.00 – spotkanie z przedstawicielami firmy (sala nr 400), zakończone ciekawym konkursem z nagrodami:

12.30 – 13.00 – prezentacja firmy NFM Production Sp. z o.o.

13.00 – 13.30 – spotkanie z ekspertami z poszczególnych obszarów działalności firmy

13.30 – 14.00 – spotkanie z przedstawicielami Działu HR - przedstawienie benefitów pozapłacowych i otwarte rekrutacje do poszczególnych obszarów

Eksperci NFM Production podczas spotkania opowiedzą o specyfice pracy w rożnych obszarach, możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy), uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach, wsparciu osób doświadczonych w procesie onboardingu.

NFM oferuje młodym inżynierom: rozwój zawodowy i naukowy w działach R&D, zdobycie doświadczenia w projektowaniu najnowszych produktów ochrony zdrowia i życia żołnierzy, pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym i przyjazną atmosferę oraz najnowocześniejsze narzędzia pracy.

NFM Production to wysokiej klasy norweski producent sprzętu ochrony osobistej, założony w 1996 roku przez czterech byłych norweskich żołnierzy. Misją NFM jest tworzenie najbardziej efektywnych i komfortowych rozwiązań dla współczesnych sił zbrojnych i policji. Firma rozwija, projektuje oraz dostarcza pełne spectrum ochrony (Full Spectrum of Protection), na które składają się kamizelki kuloodporne, systemy nośne, hełmy oraz odzież taktyczna. Bazując na skandynawskim dziedzictwie precyzyjnego rzemiosła, NFM jest liderem najnowocześniejszych technologii.

21 wyświetleń