Leanathon - Zaproszenie do konkursu dla studentów o tematyce Lean Management | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-09

Leanathon - Zaproszenie do konkursu dla studentów o tematyce Lean Management

LEANathon
W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie działającego na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zapraszamy do rejestracji zespołów (4 osobowych) na III edycję interdyscyplinarnych zawodów o tematyce Lean Management dla studentów szkół wyższych pn. „LEANathon”.

Konkurs składa się z 2 etapów. Etap kwalifikujący odbędzie się dnia 12.11.2022 i pozwoli zweryfikować wiedzę posiadaną z zakresu Lean Management („szczupłego zarządzania”) oraz wyłonić najlepsze zespoły, które zostaną zakwalifikowane do 24 godzinnego LEANathon'u. W etapie centralnym wydarzenia, który odbędzie się w dniach 24-25.11.2022 zakwalifikowane Zespoły zmierzą się z realnym problemem produkcyjnym, który zostanie im szczegółowo przedstawiony przez przedstawiciela przedsiębiorstwa w dniu konkursu.

Rejestracja zespołów będzie możliwa jedynie do 10.11.2022r. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zespoły mogą być „mieszane”, tzn. nie ma wymogu by uczestnicy studiowali na tym samym wydziale, a nawet uczelni!

Więcej informacji dotyczących konkursu znajduje się na stronie internetowej oraz w ofercie dla Uczestników.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych oraz prosimy o udostępnienie go na Państwa mediach, tak by informacja o konkursie mogła trafić do jak najszerszego grona osób!

Oferta dla Uczestników

Link do strony internetowej konkursu

Link do wydarzenia

Link do regulaminu