Leanathon - Zaproszenie do konkursu dla studentów o tematyce Lean Management | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-09

Leanathon - Zaproszenie do konkursu dla studentów o tematyce Lean Management

LEANathon
W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie działającego na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zapraszamy do rejestracji zespołów (4 osobowych) na III edycję interdyscyplinarnych zawodów o tematyce Lean Management dla studentów szkół wyższych pn. „LEANathon”.

Konkurs składa się z 2 etapów. Etap kwalifikujący odbędzie się dnia 12.11.2022 i pozwoli zweryfikować wiedzę posiadaną z zakresu Lean Management („szczupłego zarządzania”) oraz wyłonić najlepsze zespoły, które zostaną zakwalifikowane do 24 godzinnego LEANathon'u. W etapie centralnym wydarzenia, który odbędzie się w dniach 24-25.11.2022 zakwalifikowane Zespoły zmierzą się z realnym problemem produkcyjnym, który zostanie im szczegółowo przedstawiony przez przedstawiciela przedsiębiorstwa w dniu konkursu.

Rejestracja zespołów będzie możliwa jedynie do 10.11.2022r. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zespoły mogą być „mieszane”, tzn. nie ma wymogu by uczestnicy studiowali na tym samym wydziale, a nawet uczelni!

Więcej informacji dotyczących konkursu znajduje się na stronie internetowej oraz w ofercie dla Uczestników.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych oraz prosimy o udostępnienie go na Państwa mediach, tak by informacja o konkursie mogła trafić do jak najszerszego grona osób!

Oferta dla Uczestników

Link do strony internetowej konkursu

Link do wydarzenia

Link do regulaminu

Link do formularza zgłoszeniowego

Pozdrawiamy!

Zespół organizacyjny LEANathonu

41 wyświetleń