BEST Coding Marathon | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-28

BEST Coding Marathon

BEST
BEST Coding Marathon to wydarzenie programistyczne w formie Hackathonu, w trakcie którego uczestnicy w ciągu 24 godzin mają za zadanie zaprogramować rozwiąznie problemu z jednej z dwóch kategorii.

Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk zaprasza do udziału w konkursie programistycznym BEST Coding Marathon, który odbędzie się w dniach 12-13 stycznia 2023 r. na terenie Politechniki Gdańskiej. To niepowtarzalna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i rozwinąć swoje kompetencje w zakresie rozwiązywania problemów i programowania.


Na tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli możliwość zmierzenia się z zadaniami w jednej z dwóch kategorii: Artificial Intelligence lub Smart City. Dla pozostałych studentów nie będących uczestnikami konkursu, powstanie także Strefa Chillu, gdzie będzie można odpocząć pomiędzy kolejnymi wykładami.
Zapisy przyjmujemy do 2 grudnia poprzez formularz  https://forms.gle/GnXzCcBbSRDr5zro9


Więcej szczegółów o konkursie znajduje się na fanpage’u na Facebooku https://www.facebook.com/BESTCodingMarathon oraz na stronie https://best.gdansk.pl/best-coding-marathon/

24 wyświetleń