Kursy oficerskie z obszaru cyberbezpieczeństwa | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-09-26

Kursy oficerskie z obszaru cyberbezpieczeństwa

MON
Ministerstwo Obrony Narodowej proponuje absolwentom uczelni technicznych rozwój kompetencji zawodowych w Wojsku Polskim na stanowiskach dla pracowników cywilnych lub żołnierzy zawodowych.

W dynamicznie zmieniającym się środowisku bezpieczeństwa, szczególnym obszarem jest domena cyberprzestrzeni, dlatego też do współpracy zaprasza się specjalistów z zakresu informatyki, cyberbezpieczeństwa, kryptologii i szeregu nauk pokrewnych.

Dodatkowo, zainteresowanym służbą wojskową studentom kończącym edukację, Ministerstwo Obrony Narodowej proponuje programy trzymiesięcznych kursów oficerskich w obszarze cyberbezpieczeństwa – kurs stacjonarny na żołnierzy zawodowych oraz kurs w trybie stacjonarno-zaocznym, dla ochotników chcących służyć Ojczyźnie w szeregach Wojsk Obrony Terytorialnej.

Trzymiesięczny stacjonarny kurs oficerski przy Wojskowej Akademii Technicznej, dla ochotników na żołnierzy zawodowych, będzie odbywać się w trzech grupach:

- eksploatacja systemów informatycznych,

- kryptologia,

- cyberbezpieczeństwo.

Wśród poszukiwanych specjalistów są osoby, które kończą studia na kierunkach takich jak: informatyka, teleinformatyka, kryptologia, łączność, cyberbezpieczeństwo i pokrewne.

Zainteresowanych absolwentów oraz przyszłych absolwentów zachęcamy do kontaktu z Wojskowymi Centrami Rekrutacyjnymi.

Więcej informacji na portalach:

www.zostanzolnierzem.pl

www.wojsko-polskie.pl/wat