Hi KPMG - Holiday internship at KPMG | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-19

Hi KPMG - Holiday internship at KPMG

HI KPMG
Hi KPMG - Holiday internship at KPMG to program praktyk, które rozpoczynają się w wakacje. Dzięki niemu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze w KPMG.

Dołącz do nas na minimum trzy miesiące lub dłużej, w zależności od działu. Po zakończeniu praktyk podsumujemy wspólnie spędzony czas i zastanowimy się nad dalszą ścieżką Twojej kariery.

Aktualne oferty praktyk dotyczą różnorodnych działów KPMG, sprawdź oferty na stronie i aplikuj już dziś!

Kto może wziąć udział w Hi KPMG?

Do udziału w programie zapraszamy studentów III roku studiów, a także absolwentów, którzy są zainteresowani rozpoczęciem praktyk w wakacje i zostaniem z nami na dłużej.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

• oferta płatnych praktyk,
  • hybrydowy lub zdalny model pracy,
  • służbowy iPhone i laptop,
  • karta MultiSport,
  • Buddy Program – komfortowy start ze wsparciem od doświadczonego pracownika,
  • szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed,
  • szkolenia LinkedIn Learning,
  • certyfikowane szkolenia Microsoft,
  • program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika,
  • program mentoringowy,
  • ok. 90% praktykantów dostaje ofertę stałej pracy!

Rekrutacja do programu:

1. Aplikacja na wybraną ofertę praktyk
  2. Testy online
  3. Rozmowa rekrutacyjna
  4. Witamy w zespole!

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2022 r.

Po weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz link do testów online. Dobry wynik będzie skutkował zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Pozytywna ocena podczas rozmowy zagwarantuje Ci ofertę płatnych praktyk w KPMG.

Dowiedz się więcej lub zaaplikuj na stronie