Perspektywy Woman in Tech Summit 2022 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-08

Perspektywy Woman in Tech Summit 2022

Women in tech
Politechnika Gdańska jest partnerem akademickim największego w Europie wydarzenia dla kobiet w TECH & IT.  Zapraszamy  studentki i studentów do aplikowania o darmowe bilety na: Perspektywy Women in Tech Summit 2022 – międzynarodowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które podzielą się swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata.

Jako partner akademicki mamy dla studentek i pracownic naukowych z naszej uczelni 100 dedykowanych biletów (panowie też mogą się zgłaszać). Panie, które chciałby wziąć udział w wydarzeniu powinny wysłać informację na adres b.kieruzalska@perspektywy.pl do 15 kwietnia - w zwrotnej wiadomości otrzymają kody do rejestracji.
W tytule maila należy wpisać: Politechnika Gdańska - bilety na Women in Tech Summit 2022.
W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz uczelnię.

7-8 czerwca 2022 w Warsaw Expo XXI i online, to będą dwa dni pełne wiedzy, inspiracji i wymiany doświadczeń:

• 4 sceny: Inspiration, Tech, Future Labs, Career,
  • 150 wykładów ekspertek i liderek branży technologicznej,
  • 100 warsztatów i tech-talków,
  • 60 wiodących Partnerów z branży TECH& IT,
  • 12 eventów tematycznych,
  • przestrzeń kariery, mentoringu i networkingu,
  • Big Fat Party!

Dołącz do 10,000 kobiet w branży tech & IT! Do zobaczenia na Perspektywy Women in Tech Summit 2022