IX edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-03

IX edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego

kidr
Serdecznie zapraszamy absolwentów uczelni wyższych z całej Polski do udziału w IX edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego "Podatki są proste jak drut". Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci uczelni wyższych, których praca magisterska poświęcona jest ściśle zagadnieniom z zakresu prawa podatkowego.

Pracami ocenianymi w ramach Konkursu są prace magisterskie obronione w danym roku akademickim w terminie do dnia 31 grudnia 2021 r.

Termin nadsyłania prac magisterskich wraz z drukiem rekomendacji do 30 marca 2022 r. włącznie na skrzynkę mailową mazowiecki@kidp.pl

Wierzymy, że Konkurs będzie ciekawym doświadczeniem dla studentów oraz platformą służącą do wyboru ścieżki kariery. Wyrażamy nadzieję, że będzie to również okazja do uczestnictwa w atrakcyjnym przedsięwzięciu.

W przypadku pytań czy wątpliwości związanych z konkursem prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: mazowiecki@kidp.pl

Druk rekomendacji (pdf, 342.21kB) Regulamin konkursu (pdf, 548.19kB)