Spotkanie organizacyjne Szkoły Startup 15 grudnia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-09

Spotkanie organizacyjne Szkoły Startup 15 grudnia

Szkoła Startup

15 grudnia odbędzie się na Politechnice Gdańskiej dedykowane Studentom spotkanie ze Szkołą Startup – nowym projektem wspierającym rozwój przedsiębiorczości akademickiej. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się na jakich zasadach będzie działać projekt oraz jakiego rodzaju wsparcia można oczekiwać.

Pojawią się również informacje nt. możliwości bezpośredniego zaangażowania się w organizację Szkoły Startup.

Podczas spotkania odbędą się prezentacje 2 gości specjalnych: inspirująca historia sukcesu biznesowego absolwenta naszej uczelni oraz dawka praktycznej wiedzy o tym, jakie oczekiwania wobec startupów mają profesjonalni inwestorzy.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w Auditorium Novum na Politechnice Gdańskiej, z zachowaniem środków bezpieczeństwa obowiązujących na Politechnice Gdańskiej w związku z pandemią COVID-19 (wytyczne Uczelni). Osobom zarejestrowanym, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, organizator udostępni link do transmisji na platformie MS Teams, w dniu wydarzenia.

Rejestracja na wydarzenie: app.evenea.pl/event/szkola-startuppg

Serdecznie zapraszamy!

Szkoła Startup (Politechnika Gdańska)

Opis wydarzenia (docx, 16.43kB)