Płatne staże Kierunek ORLEN | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-25

Płatne staże Kierunek ORLEN

orlen

Szukamy stażystów do programu Kierunek ORLEN, czyli studentów ostatnich lat studiów inżynierskich, licencjackich lub magisterskich. Do programu zachęcamy studentów kierunków technicznych,  ekonomicznych, ścisłych, humanistycznych. Oferujemy 50 miejsc stażowych w bardzo wielu różnych specjalizacjach. Szczegóły są dostępne w ogłoszeniach stażowych www.orlen.pl/kariera.

Program jest płatny, trwa 6 miesięcy, do wyboru jest kilka różnych miast oraz Spółek ORLENU, w których można połączyć ostatnie lata nauki ze zdobywaniem doświadczenia w zawodzie. Stażyści rozpoczną staże od lutego 2022 roku.

Zgłoszenia przyjmujemy od 18 października do 21 listopada b.r. za pośrednictwem www.orlen.pl/kariera.