Konkurs FINSIM - Liga Akademicka 2021/2022 X JUBILEUSZOWA EDYCJA | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-22

Konkurs FINSIM - Liga Akademicka 2021/2022 X JUBILEUSZOWA EDYCJA

FINSIM

FINSIM – Liga Akademicka dla studentów - to unikalny bezpłatny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości w formie konkursu międzyuczelnianego przy wykorzystaniu nowoczesnej symulacji zarządzania bankiem. Studenci mają szansę zdobycia wiedzy praktycznej, certyfikatów i bardzo ciekawych nagród.

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji ligi a szczegóły znajdują się w załączeniu:

• Rekrutacja zespołów do 15 listopada br. (zasady rekrutacji i regulamin konkursu na stronie www.liga.finsim.pl ).
  • W konkursie uczestniczą 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od III roku studiów I stopnia wzwyż (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku studiów I stopnia), z kierunków bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie lub zbliżonych, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce.
  • Gra on-line.

Konkurs FINSIM - Liga Akademicka 2021/2022 X JUBILEUSZOWA EDYCJA (pdf, 248.63kB)

Wszystkie informacje znajdują się na stronie projektu www.liga.finsim.pl (formularz zgłoszenia, wzór zaświadczenia, Regulamin, harmonogram całego Konkursu ).

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FinsimLigaAkademicka/