Fundusz Stypendialny Grupy Pracuj | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-18

Fundusz Stypendialny Grupy Pracuj

PG
Do 1 września można składać wnioski w Funduszu Stypendialnym Grupy Pracuj. Fundusz oferuje stypendia na I rok studiów w wysokości 700 zł miesięcznie wypłacane przez 10 miesięcy podczas pierwszego roku studiów (od września do czerwca), na wydziałach związanych z informatyką i nowymi technologiami.

O stypendia mogą się ubiegać maturzyści zamierzający studiować na wymienionych powyżej uczelniach, którzy legitymują się zaangażowaniem społecznym w swoich środowiskach: wolontariat, samorząd szkolny, społeczności lokalna, (pożądana rekomendacja organizacji pozarządowej).

Środki Funduszu przeznaczone są na stypendia dla młodych ludzi z niezamożnych środowisk zakwalifikowanych na pierwszy rok studiów dziennych w państwowych uczelniach wyższych na wydziałach związanych z informatyką i nowymi technologiami.

Więcej informacji na temat stypendiów.