Praktyki w Foreign Personnel Service | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-07-29

Praktyki w Foreign Personnel Service

Praktyki

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy praktykanta/ki!

Miejsce pracy: Gdańsk

Kogo poszukujemy?

- osób, chcących pogłębiać lub zdobyć wiedzę z zakresu HR (najchętniej studentów takich kierunków jak ZZL, Psychologia, Socjologia, Ekonomia),

- osób komunikatywnych, którzy nie boją się pracy z ludźmi,

- wymagamy jedynie podstawowej znajomości pakietu MS Office – reszty nauczymy. 😊

Liczymy na Twoje wsparcie:

- w bieżących projektach rekrutacyjnych zespołu: publikacja ogłoszeń, wstępna selekcja CV, pozyskiwanie kandydatów alternatywnymi drogami, wstępną weryfikację kandydata, umawianie na rozmowy rekrutacyjne, udział w prowadzeniu rozmów.

Co możemy Ci zaoferować?

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze miękkiego HR (praktyki bezpłatne),

- poznanie najlepszych praktyk/narzędzi do pozyskiwania pracowników na rynku pracy,

- elastyczny czas pracy oraz długość praktyk zawodowych,

- miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi osobistemu,

- referencje po odbyciu praktyk.

Zadbaj o swój rozwój, dołącz do nas!

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 576-255-558. CV proszę kierować pod adres: edyta.kaczynska@fps-work.pl

dsa